Apie mus

Išmaniųjų telefonų pasaulis tapo visiškai šabloniškas, kiekvienais metais išleidžiami nauji modeliai tebūna pirmtako mimika su patobulinta programine įranga. Mes tikime, kad galime suteikti unikalumą Jūsų dažniausiai naudojamam įtaisui itin paprastu ir nebrangiu būdu. Siūlome platų išmaniųjų telefonų dėkliukų dizainų pasirinkimą įvairiems modeliams.
“Hop Cover” yra 2018 metais įkurtas e-komercijos projektas siūlantis personalizuotus išmaniųjų telefonų dėkliukus. Mūsų dėkliukai yra aukščiausios kokybės, jie suteiks ne tik išskirtinumą, bet ir patikimą apsaugą Jūsų telefonui.
PSD

PRIVATUMO POLITIKA

“Hop Cover” gerbia savo klientų privatumą, todėl garantuojame, kad mūsų svetainėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Prieš atlikdami užsakymą mūsų internėtineje parduotuvėje prašome įdėmiai perskaityti šiame puslapyje pateikiamą informaciją, kad po to nekiltų nesusipratimų. Naudodamiesi mūsų elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate su mūsų privatumo politika bei taisyklėmis.

Dėl slapukų

Kas yra slapukai ir kam jie dažniausiai naudojami – https://lt.wikipedia.org/wiki/Slapukas

“Hop Cover” elektroninė parduotuvė naudoja slapukus šiems tikslams:

  • Užtikrinti maksimalų saugumą ir patikrinti Jūsų duomenis (tam, kad kiekvieną kartą jums grįžus į tinklapį išvengti pasikartojančių veiksmų atlikimo).
  • Rinkti ir kaupti statistinę anonimišką informaciją, kuri mums padėtų geriau suprasti kliento poreikius, ir padėtų mums pagerinti tinklapio struktūrą.

Dėl renkamos informacijos

Tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį pagaminti bei pristatyti tinkamu adresu.

Mes niekada neperduodame Jūsų duomenų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Bet kokia surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka tik pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus atvejus, kurie pateikiami žemiau.

  • Pristatyti užsakymus
  • Užskaityti bankinių kortelių ir kitus apmokėjimus.

Visa asmeninė kliento informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Dėl duomenų apsaugos

“Hop Cover” elektroninė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. “Hop Cover” visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo paskyros informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

 Dėl privatumo politikos pakeitimų

“Hop Cover” turi teisę keisti šią privatumo politiką be išankstinio perspėjimo.  Todėl klientas prieš kiekvieną atliekamą užsakymą privalo perskaityti šiame puslapyje pateikiamą informaciją. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.