Apie mus

Išmaniųjų telefonų pasaulis tapo visiškai šabloniškas, kiekvienais metais išleidžiami nauji modeliai tebūna pirmtako mimika su patobulinta programine įranga. Mes tikime, kad galime suteikti unikalumą Jūsų dažniausiai naudojamam įtaisui itin paprastu ir nebrangiu būdu. Siūlome platų išmaniųjų telefonų dėkliukų dizainų pasirinkimą įvairiems modeliams.
„Hop Cover“ yra 2018 metais įkurtas e-komercijos projektas siūlantis personalizuotus išmaniųjų telefonų dėkliukus. Mūsų dėkliukai yra aukščiausios kokybės, jie suteiks ne tik išskirtinumą, bet ir patikimą apsaugą Jūsų telefonui.
PSD

KODĖL MES?

Mes visada stengiames, kad apsipirkimas mūsų e-parduotuvėje būtų kuo malonesnis ir visada viršytume klientų lūkesčius, todėl nuolat bandome sugalvoti ką dar daugiau pasiūlyti savo klientams nedidinant kainos už dėkliukus! Šiuo metu esame visa galva aukštesni už konkurentus šiais veiksniais:

Išskirtinėmis pristatymo ir grąžinimo sąlygomis

Dėkliukai su Jūsų pasirinkta nuotrauka yra prekė, kuri gaminama būtent Jums individualiai, todėl teisės aktai numato, kad tokių prekių prekybininkas atgal priimti neprivalo, bet mes nepaisome šio straipsnio, todėl vis tiek siūlome klientams 14 dienų grąžinimo garantija!

Taip pat mūsų prekių pristatymas vidutiniškai užtrunka tik 1-3 dienas visoje Lietuvoje!

Plačiau apie mūsų prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygas skaitykite ČIA.

Nuotraukų redagavimas/tobulinimas su „Photoshop“

Mūsų dizaineriai yra tikri „Photoshop“ profesionalai, todėl nuotrauką Jūsų dėkliukui pritaikys taip, kad ji atrodytų kuo geriau, taip pat pagal Jūsų pageidavimus galime sumaketuoti dizainą – tiesiog parašykite mums žinutę su savo idėją ir tikrai ją įgyvendinsime!

Kaip pvz. pateiksime dažniausiai pasitaikančią problemą gaminant dėkliuką su pasirinkta nuotrauka. Klientai dažnai atsiunčia netinkamų proporcijų nuotrauką dėkliukui (idealiausia, kad ji būtų stačiakampio formos, kad tinkamai tilptų pagal telefonų formą) arba nuotraukos pagrindinis objektas būna telefono kameros vietoje (pvz. žmogaus veidas):

Mes tokią problemą apeiname paredaguodami nuotrauką, kad ji išliktų natūraliai atrodanti (nesimatytų redagavimo žymių). Šiuo konkrečiu atveju tiesiog pratęsėme nuotraukos foną į viršų.

Problemą visad sprendžiame priklausomai nuo situacijos ir būtinai pasikonsultuojame su klientu pasirenkant tinkamiausią kelią.

Dėkliukų pasiūla

Mes siūlome kone didžiausią dėkliukų pasiūlą! Tuo tarpu kai konkurentai dažniausiai į pasiūlą įtraukia tik populiariausius telefonų modelius, mes stengiames savo klientams pasiūlyti visus įmanomus modelius, kuriuos išleidžia gamintojai. Šiuo metu dėkliuką su savo nuotrauka galite įsigyti šiems telefonų modeliams (nuolat pildoma):

Samsung A10
Samsung A20/A30
Samsung A20e
Samsung A20s
Samsung A21
Samsung A21S
Samsung A30S/A50/A50S
Samsung A31
Samsung A51
Samsung A40
Samsung A41
Samsung A70/A70S
Samsung A71
Samsung A3 2016
Samsung A3 2017
Samsung A5 2016
Samsung A5 2017
Samsung A6 2018
Samsung A6 Plus 2018
Samsung A7 2016
Samsung A7 2018
Samsung A8 2018
Samsung A9 2018
Samsung J3 2016
Samsung J3 2017 EU
Samsung J3 2017 USA
Samsung J5 2016
Samsung J5 2017 EU
Samsung J5 2017 USA
Samsung J6 2018
Samsung J6 Plus/Prime
Samsung J7 2016
Samsung J7 2017 EU
Samsung J7 2017 USA
Samsung J7 2018
Samsung M31S
Samsung S6
Samsung S6 Edge
Samsung S7
Samsung S7 Edge
Samsung S8
Samsung S8 Plus
Samsung S9
Samsung S9 Plus
Samsung S10
Samsung S10e
Samsung S10 Lite/A91
Samsung S10 Plus
Samsung S20
Samsung S20 FE
Samsung S20 Plus
Samsung S20 Ultra
Samsung Note 8
Samsung Note 9
Samsung Note 10
Samsung Note 10 Lite/A81
Samsung Note 10 Plus
Samsung Note 20
Samsung Note 20 Ultra

Huawei P Smart
Huawei P Smart 2019/Honor 10 Lite
Huawei P Smart Plus 2019
Huawei P Smart Z 2019
Huawei P Smart 2020
Huawei Y5 2019
Huawei Y6 2019/Y6S
Huawei Y6P
Huawei Y7 2019
Huawei Y9 2019
Huawei P9
Huawei P10
Huawei P10 Plus
Huawei P10 Lite
Huawei P20
Huawei P20 Pro
Huawei P20 Lite
Huawei P30
Huawei P30 Lite
Huawei P30 Pro
Huawei P40
Huawei P40 Lite
Huawei P40 Pro
Huawei Mate 10
Huawei Mate 10 Lite
Huawei Mate 10 Pro
Huawei Mate 20
Huawei Mate 20 Lite
Huawei Mate 20 Pro
Honor 10

iPhone 5/5S/SE
iPhone 6/6S
iPhone 6/6S Plus
iPhone 7/8
iPhone 7/8 Plus
iPhone X/XS
iPhone XR
iPhone XS Max
iPhone 11
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
iPhone 12 Mini
iPhone 12/12 Pro
iPhone 12 Pro Max

Xiaomi Mi 8
Xiaomi Mi 8 Lite
Xiaomi Mi Note 10 lite
Xiaomi Redmi 8A
Xiaomi Redmi 9
Xiaomi Redmi Note 7
Xiaomi Redmi Note 8
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Xiaomi Redmi Note 9
Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max / Note 9 Pro / Note 9S

Nerandate savo turime telefono modelio? Parašykite mums, pasistengsime jį įtraukti į pasiūlą!

PRIVATUMO POLITIKA

„Hop Cover“ gerbia savo klientų privatumą, todėl garantuojame, kad mūsų svetainėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Prieš atlikdami užsakymą mūsų internėtineje parduotuvėje prašome įdėmiai perskaityti šiame puslapyje pateikiamą informaciją, kad po to nekiltų nesusipratimų. Naudodamiesi mūsų elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate su mūsų privatumo politika bei taisyklėmis.

Dėl slapukų

Kas yra slapukai ir kam jie dažniausiai naudojami – https://lt.wikipedia.org/wiki/Slapukas

„Hop Cover“ elektroninė parduotuvė naudoja slapukus šiems tikslams:

  • Užtikrinti maksimalų saugumą ir patikrinti Jūsų duomenis (tam, kad kiekvieną kartą jums grįžus į tinklapį išvengti pasikartojančių veiksmų atlikimo).
  • Rinkti ir kaupti statistinę anonimišką informaciją, kuri mums padėtų geriau suprasti kliento poreikius, ir padėtų mums pagerinti tinklapio struktūrą.

Dėl renkamos informacijos

Tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį pagaminti bei pristatyti tinkamu adresu.

Mes niekada neperduodame Jūsų duomenų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Bet kokia surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka tik pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus atvejus, kurie pateikiami žemiau.

  • Pristatyti užsakymus
  • Užskaityti bankinių kortelių ir kitus apmokėjimus.

Visa asmeninė kliento informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Dėl duomenų apsaugos

„Hop Cover“ elektroninė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. „Hop Cover“ visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo paskyros informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

 Dėl privatumo politikos pakeitimų

„Hop Cover“ turi teisę keisti šią privatumo politiką be išankstinio perspėjimo.  Todėl klientas prieš kiekvieną atliekamą užsakymą privalo perskaityti šiame puslapyje pateikiamą informaciją. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.