• „Hop Cover“ visada stengiasi per 1-3 darbo dienas nuo prekių apmokėjimo pirkėjo užsakytas prekes pagaminti ir perduoti siuntų gabenimo tarnybai, tačiau retkarčiais tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau, jeigu vietoje neturime jūsų užsakyto modelio.
 • Siuntų gabenimo tarnyba įsigytas prekes pirkėjo nurodytu adresu dažniausiai pristato per 1-2 darbo dienas Lietuvoje, per 3-7 darbo dienas Europos Sąjungoje ir 7-12 darbo dienų į kitas šalis;
 • Prekių pristatymo paslaugas teikia bendrovės „Lietuvos paštas“, „Venipak“, „Omniva“ bei „LP Express“.
 • Įteikus prekes siuntų prisatymo bendrovei iš karto pirkėjui atsiųsime siuntos sekimo numerį .

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 • Kokybiškų dėkliukų grąžinimai negalimi vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos, susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įgytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram pirkėjui (vartotojui).
 • Hopcover kiekvieną dėklą gamina po gauto užsakymo, pagal kliento pasirinktą telefono modelį ir dizainą, todėl tai yra užsakomoji gamyba. Pakeisti prekes kitomis arba jas grąžinti galima tik tais atvejais, jeigu prekė pristatyta brokuota arba netinkanti pagal užsakytą telefono modelį, jei prekės nebuvo naudotos, jei jos neišpurvintos ir jei nepažeistos nei pačios prekės, nei jų etiketės ir pakuotė.
 • Grąžinimai nėra priimami jeigu: sumaišėte telefono modelį, dėklo tipą (pvz.: buvo norima užsakyti 3D dėklą, buvo užsakytas 2D dėklas ar atvirkščiai) ir dėl kitų priežasčių, jeigu dėklas jau yra pagamintas, atšaukti ir grąžinti dėklo negalima.
 • Pirkėjas supranta, kad gali būti, jog dėl įvairių kompiuterio ar monitoriaus charakteristikų ir (arba) nustatymų elektroninėje parduotuvėje demonstruojamo ir originalaus produkto išvaizda, spalvos gali truputį skirtis. Pardavėjas neatsako už jokius tokiu pagrindu pirkėjo priimtus sprendimus.
 • Grąžinant prekes arba jas pakeičiant kitomis, reikia grąžinti ir bet kokį buvusį apsauginį apvalkalą, į kurį buvo įdėtos pristatytos prekės. Visais įmanomais atvejais būtina naudoti originalią pakuotę.
 • Pirkėjo prašymas grąžinti prekę arba pakeisti ją kita turi būti pateikiamas mūsų nurodytais kontaktais.
 • Pinigai už grąžintas prekes pirkėjui gali būti grąžinti per 5 dienas nuo prekių grąžinimo pardavėjui dienos ir pardavėjo patvirtinimo, kad prekes jis priėmė kaip grąžintas. Prekių pristatymo mokestis nėra grąžinamas.
 • Jei prekę pageidaujate grąžinti tam, kad pakeistumėte ją kita arba susigrąžintumėte sumokėtus pinigus, siūlome prekes grąžinti naudojantis saugių siuntų gabenimo bendrovių paslaugomis. Atsakomybės už negautas grąžinamas prekes mes neprisiimame. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
 • Paprastai prašymas leisti grąžinti prekę apdorojamas per 2 darbo dienas nuo jo gavimo, tačiau retkarčiais tai gali užtrukti ilgiau.

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

MB Doservo valdo https://hopcover.lt tinklapį. Prašome įdėmiai perskaityti žemiau pateikiamą informaciją prieš naudojantis šiame tinklapyje teikiamomis paslaugomis.

Jeigu nesutinkate su žemiau pateikiamomis taisyklėmis, tuomet Jums draudžiama naudotis šiame tinklapyje teikiamomis paslaugomis.

Pirkimai

Jei norite įsigyti bet kurį produktą ar paslaugą, jūsų gali būti paprašyta pateikti tam tikrą su pirkiniu susijusią informaciją, įskaitant, be apribojimų, jūsų kreditinės kortelės numerį, kredito kortelės galiojimo laiką, atsiskaitymo adresą ir pristatymo informaciją.

Jūs patvirtinate ir garantuojate, kad: (i) turite teisę naudoti bet kokią (-ias) kreditinę (-es) kortelę (-es) ar kitą (-ias) mokėjimo būdą (-us), susijusį su bet kuriuo Pirkiniu; ir kad (ii) informacija, kurią pateikiate mums yra teisinga. Jūs aiškiai sutinkate, kad MB Doservo muziejus  neatsako už jokius nuostolius ar žalą, patirtą pateikus melagingą ar netikslią informaciją.

Pateikdami tokią informaciją, jūs suteikiate mums teisę teikti informaciją trečiosioms šalims, kad užsakymai būtų įvykdyti.

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu atsisakyti arba atšaukti jūsų užsakymą dėl tam tikrų priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant: produkto ar paslaugos neprieinamumą, produkto ar paslaugos aprašymo ar kainos klaidas, jūsų užsakymo klaidą ar kitas priežastis. Jūs aiškiai sutinkate, kad MB Doservo muziejus negali prisiimti jokios atsakomybės už nuostolius ar žalą atsiradusią dėl tokio atšaukimo.

Mes pasiliekame teisę atsisakyti arba atšaukti jūsų užsakymą, jei įtariamas sukčiavimas ar neteisėtas sandoris.

Dėl klaidų ir netikslumų

Mes nuolat atnaujiname savo produktus ir paslaugas Mūsų tinklapyje esantys produktai ar paslaugos gali būti neteisingai įkainoti, aprašyti netiksliai arba nepasiekiami, taip pat mes galime vėluoti atnaujinti informaciją apie produktų ar teikiamų paslaugų pakitimus. Jūs sutinkate, kad bet koks toks produkto ar paslaugos netikslumas nesuteikia teisę Jums į bet kokią kompensaciją jeigu dėl to patyrėte nuostolių ar nepatogumų.

Mes negalime ir negarantuojame jokios informacijos, įskaitant kainas, produkto vaizdus, specifikacijas, prieinamumą ir paslaugas, tikslumo ar išsamumo. Mes pasiliekame teisę bet kada be išankstinio įspėjimo keisti ar atnaujinti informaciją ir ištaisyti klaidas ar netikslumus. Skyrius „Dėl klaidų ir netikslumų“ nepažeidžia esamų įstatymų.

Dėl konkursų ir akcijų

Mūsų rengiami konkursai ar akcijos gali turėti savo atskiras ar papildomas taisykles ir sąlygas, kurios yra pateikiamos kartu su konkursu ar akcija. Jeigu jos atskirai nėra nurodomos, reiškia papildomų taisyklių ar sąlygų nėra.

Paskyros

Kai kuriate paskyrą pas mus, turite pateikti mums visą laiką tikslią, išsamią ir aktualią informaciją. To nepadarius, tai yra sąlygų pažeidimas, dėl kurio Jūsų paskyra mūsų paslaugoje gali būti nedelsiant nutraukta.

Jūs esate atsakingas už slaptažodžio, kurį naudojate norėdami patekti į savo paskyrą, apsaugą ir už bet kokią veiklą ar veiksmus, kurie buvo atlikti naudojant Jūsų slaptažodį.

Jūs sutinkate neatskleisti savo slaptažodžio jokiai trečiajai šaliai. Turite nedelsdami pranešti mums, kai sužinosite apie bet kokį saugumo pažeidimą ar neteisėtą paskyros naudojimą.

Jūs negalite naudoti kaip vartotojo vardo kito asmens ar subjekto vardo, kuris nėra teisėtas naudoti, vardo ar prekės ženklo, kuriam taikomos bet kurio kito asmens ar subjekto, išskyrus Jus, teisės be atitinkamo įgaliojimo, arba vardo, kuris yra kitaip įžeidžiantis, vulgarus ar nepadorus. Jūs aiškiai sutinkate, kad mes negalime būti laikomi atsakingi už bet kokius nuostolius ar žalą, atsiradusius dėl neteisingų Jūsų pateiktų duomenų šiuo atžvilgiu.

Sutarties nutraukimas

Mes galime nedelsdami nutraukti arba sustabdyti jūsų paskyros naudojimą be išankstinio įspėjimo ar atsakomybės dėl bet kokių priežasčių jei pažeidžiate sąlygas.

Jei norite nutraukti sutartį savo noru, galite tiesiog nutraukti naudojimąsi mūsų paslaugomis. Jeigu pageidaujte, kad Jūsų paskyra būtų ištrinta (be galimybės prie jos prisijungti ir matyti savo informaciją bei pateiktus užsakymus), tuomet susisiekite su mumis naudojantis kontaktais pateiktais puslapyje „Kontaktai“.

Atsakomybės apribojimas

Jokiu būdu MB Doservo, nei jos direktoriai, darbuotojai, partneriai, atstovai, tiekėjai ar dukterinės įmonės nėra atsakingos už bet kokią netiesioginę, atsitiktinę, specialią, pasekminę ar baudžiamąją žalą, įskaitant, be apribojimų, pelno praradimą, duomenų praradimą, bet kokius nematerialius nuostolius, atsirandančius dėl (i) jūsų prieigos prie mūsų teikiamų paslaugų ar jų naudojimo ar nesugebėjimo naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis; (ii) bet kokį trečiosios šalies elgesį ar turinį mūsų tinklapyje; (iii) bet kokį turinį, gautą iš mūsų.

Pakeitimai

Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra bet kada keisti ar pakeisti šias sąlygas ir taisykles. Jei pakeitimas yra reikšmingas, mes stengsimės pranešti apie tai 30 dienų prieš įsigaliojant naujoms sąlygoms. Kas yra esminis pakeitimas, bus nustatyta mūsų nuožiūra.

Tęsdami prieigą arba naudodamiesi mūsų paslaugomis, kai šie pakeitimai įsigalios, jūs sutinkate laikytis pakeistų sąlygų. Jei nesutinkate su naujomis sąlygomis, turite nustoti naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis.