DUK

Gaminame visiems populiariausiems Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Google, Oneplus modeliams. Pasirinkite bet kuro dizaino dėkliuką iš mūsų katalogo ir atsidariusiame puslapyje bus modelio pasirinkimas.

Dėkliukas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės gumos, todėl patikimai apsaugos Jūsų išmanųjį telefoną. Jis idealiai priglunda prie įrenginio, yra neslidus ir itin patogus.

Žinoma! Jeigu nerandate patinkančio dizaino mūsų parduotuvėje, galime pagaminti dėkliuką su bet kokia jūsų atsiųsta nuotrauka. Daugiau informacijos: https://hopcover.lt/katalogas/susikurk-savo-dekliuka/

Mūsų dizaineriai yra tikri „Photoshop“ profesionalai, todėl jūsų atsiųstą nuotrauką Jūsų dėkliukui pritaikys taip, kad ji atrodytų kuo geriau, jeigu reikės – sumaketuos ir paredaguos, kad svarbūs nuotraukos elementai, tokie kaip veidas, nebūtų uždengti telefono kameros zonos.

Gamyba 2-3 darbo dienos, pristatymas 1-2 darbo dienos. Daugiau informacijos:  https://hopcover.lt/pristatymas-ir-grazinimas/

Kiekvieną dėkliuką gaminame patys rankomis Lietuvoje, tai yra rankų darbo gaminys.

Jeigu gavote brokuotą prekę, kurios negalite naudoti, prašome susisiekti pagalba@hopcover.lt ir mes jums padėsime.

Kokybiškų dėkliukų grąžinimai negalimi vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos, susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įgytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram pirkėjui (vartotojui).

Daugiau informacijos: https://hopcover.lt/pristatymas-ir-grazinimas/

Taip.

Taip, visos kainos yra pateiktos su PVM.